Podsumowanie HPlay Volleyball 2019

Siatkarskie emocje opanowały Wieliczkę

16 listopada odbyła się pierwsza edycja HPlay Volleyball – charytatywnego turnieju siatkówki, który zaangażował 17 drużyn i łącznie aż 174 zawodników.

Rywalizacja sportowa połączona z licznymi atrakcjami dla uczestników i dzieci pozwoliła spędzić sobotni dzień we wspaniałej atmosferze. Na gości czekały strefy: maluszka, warsztaty dla dzieci, zamek dmuchany, fizjoterapeuta, masaże, porady kosmetyczno-wizażowe oraz inne atrakcje, które przyciągnęły setki zainteresowanych.

Zagrali i pomogli!

O godzinie 9.00 pierwsze drużyny stanęły do rywalizacji grupowej, która wyłoniła 8 drużyn etapu pucharowego. Po kilkugodzinnych zmaganiach poznaliśmy trzy najlepsze zespoły turnieju.

“Wspaniale było obserwować emocje, radość i zaangażowanie zawodników, którzy do samego końca dawali z siebie wszystko. Pomagał im głośny doping rodzin i współpracowników, który szczelnie wypełniał halę.” – mówi Grzegorz Ludwin, Organizator

Pierwsze miejsce zajęła firma Capgemini Polska, która w całym turnieju nie przegrała ani jednego seta. To zwycięstwo dało drużynie przywilej wybrania jednej z trzech organizacji, której Organizator przekaże kwotę 5000 złotych. Po krótkiej naradzie drużyna zdecydowała wesprzeć Fundację Anny Dymnej “Mimo Wszystko”.

Po zaciętym finale, na drugim miejscu  uplasowała się drużyna Columbus Energy. Drużyna zdecydowała by wsparcie finansowe w wysokości 3000 złotych trafiło do Fundacji Ewy Błaszczyk “AKOGO”, której przedstawiciele przyjechali do nas aż z Warszawy, aby osobiście odebrać symboliczny czek.

Warszawa jest dla Nas bliska również z innego względu. Do rywalizacji siatkarskich przystąpiła warszawska drużyna z firmy Lionbridge. Ponad 300 kilometrowa wyprawa przyniosła wspaniały efekt i drużyna może pochwalić się zajęciem trzeciego miejsca. To zwycięstwo pomogło wesprzeć kwotą 2000 złotych Fundację Wawel z rodziną.

Podziękowania należą się wszystkim drużynom, bo przecież w HPlay Volleyball wszyscy są zwycięzcami.

Zawodnicy podkreślali, że oprócz aspektów sportowych, wydarzenie pozwoliło im na integrację i dobrą zabawę. Uczestnictwo w turnieju dało możliwość do integracji już podczas treningów czy chociażby opracowywaniu wspólnych projektów koszulek.

Niesamowite emocje i atrakcje!

Sportowe emocje oraz duch fair play królowały na boisku! Drużyny wspierane były przez swoje rodziny oraz znajomych. Na trybunach zadowolone i uśmiechnięte dzieci kibicowały siatkarzom. Głośny doping, okrzyki i przyśpiewki towarzyszyły do samego końca, a to wszystko dzięki kolegom i koleżankom z pracy.

W holu olbrzymim zainteresowaniem cieszyły się strefy atrakcji dla dzieci i dorosłych. Najmłodsi sadzili rośliny, skakali na dmuchanym zamku oraz brali udział w warsztatach edukacyjnych. Dorośli odpoczywali i relaksowali się korzystając z usług fizjoterapeuty, kosmetyczki i wizażystki, którzy byli obecni dzięki zaangażowaniu Partnerów wydarzenia.

“Zależało nam, aby zaopiekować się wszystkimi uczestnikami eventu. Zarówno zawodnikami, kibicami, jak i najmłodszymi odbiorcami, a więc dziećmi. Chcieliśmy, aby wachlarz atrakcji był na tyle szeroki, aby wszyscy znaleźli tu coś odpowiedniego dla siebie tego dnia.” – Agnieszka Kolber, Dyrektor ds. Rozwoju Sprzedaży Hotel **** & SPA Czarny Groń

Idealną okazją do sprawdzenia stanu zdrowia i wiedzy medycznej były porady specjalistów, którzy przeprowadzili badanie skóry twarzy i głowy, ćwiczenia z udzielania pierwszej pomocy na fantomie wraz z użyciem urządzenia AED. Dla otwartych na wiedzę czekały strefy związane z piwowarstwem domowym, fotowoltaiką, dotacjami dla przyszłych przedsiębiorców, szkoleniami i możliwościami rozwoju osobistego zapewnianego przez urzędy.

Powyższe atrakcje sprawiły, że HPlay Volleyball stał się prawdziwym, rodzinnym piknikiem, angażującym pracowników firm oraz firmy w szczytnym celu.

Galeria zdjęć:

Partnerzy: Hotel **** & SPA Czarny Groń, Fundacja Ziko dla Zdrowia, Wawel, Restauracje Olimp, Uzdrowisko Swoszowice

Partnerzy medialni: Outsourcing Portal, Outsourcing&More, HR Polska – portal branżowy, Szkoła HR Business Partner, Welcome to Cracow and Małopolska

Patronat: Polski Związek Piłki Siatkowej, Powiat Wielicki